JOUW® bureau » Leesvoer » Leesvoer #125
- mei 2021
Leesvoer #125
Dat audio hotter dan ooit is, is je vast niet ontgaan. Dit maakt adverteren op de radio een interessante optie. Helemaal wanneer het aantal digitale luisteraars toeneemt. Zo gaven Nederlandse adverteerders het eerste kwartaal van dit jaar 1,5 miljoen euro uit aan radioreclame!
De prestaties van je zoekadvertenties verbeteren? Zorg er voor dat je zoekopdracht antwoord geeft op de vraag van de bezoeker. Dat is al een eerste tip. De rest van de tips lees je hier!
Speel jij met het idee om een fysiek evenement te organiseren? Onthoud dan deze termen heel goed: beleving, juridische kaders en klantreis. Voeg deze drie elementen op de juiste manier samen en doe er je voordeel mee!
Social platfom TikTok voegt zich ook bij Technology Coalition. De afgelopen tijd was er vaak te horen dat er werd getwijfeld over het waarborgen van de privacy van jonge gebruikers. Zo is de minimale leeftijd van TikTok 13 jaar, maar er bleek dat deze leeftijd helemaal niet te achterhalen viel. Reden genoeg voor bezorgde ouders om een klacht in te dienen. Gelukkig streeft organisatie Technology Coalition ernaar om kinderen te beschermen tegen uitbuiting en misbruik! Een stap in de goede richting, wat ons betreft.
Ben je gek op marketing én op boeken? Van branding tot aan marketingstrategieën en customer journey; deze boeken zijn een must read voor jou als marketing professional!
Heb je deze ook al gezien?
Leesvoer #130
Cadeaukalender in een nieuw jasje
Leesvoer #57
Naamcreatie Doomijn
Naamcreatie Doomijn