Clofers Look & Feel
Hun droom: een vakantiepark in Nassfeld Oostenrijk
Eerder maakten we ook al een mailing voor de Mijn Modewereld Specials: een zigzag folder, vol waardebonnen om in te leveren in de winkel. Die folder kreeg de vernieuwde stijl, maar dit keer kleurden we buiten de lijntjes en gaven we de mailing een zomerse look. Laat die fashionable summer maar komen!
Ook nu gingen we voor de zigzag vorm, maar we gooiden de indeling om. Waar voorheen de acties op de voorkant stonden en de voorwaarden op de achterkant, bestaan beide kanten nu uit acties en events voor de winkel én brasserie: volop korting en beleving voor de doelgroep dus! Elke zigzag strook heeft een eigen kleur, zodat de leesrichting duidelijk is: de acties zijn namelijk gesorteerd op datum. Belangrijk, want je wilt natuurlijk geen event missen en op het juiste moment in de winkel staan om je korting te pakken.
We kozen voor zomerse beelden en kleuren om deze mailing te laten knallen. En met de vrolijke teksten en quotes vormt alles één geheel. Leuk detail: deze mailing is hoger dan een A4, waardoor hij knap boven de rest van de post op je deurmat uit steekt. Zo valt de mailing nog meer op en is de kans groter dat meer klanten de winkel zullen bezoeken. Blader je mee?
Clofers Look & Feel
Mic check 1 2 3
70 jaar Mijn Modewereld
Mijn Modewereld op je deurmat
Online campagne regio activatie
Xchange by Triflex
Fall breeze, autumn leaves
Het Notarieel 15 jaar
Landingspagina regio activatie